Sätt färg på sommaren med storpack läppstift från Calvin Klein. 5- eller 10-pack med blandade färger. Din deal: från 199 kr

204 köpta
41 tim 31 min 4 sek
KÖP! +
199 kr

Höjdpunkter

  • Sätt färg på sommaren med läppstift från Calvin Klein
  • 5- eller 10-pack med blandade färger

Villkor

  • Uppge leveransadress när du gör din beställning här på Let’s deal
  • Max 10 deals per person
  • Frakt ingår
  • EU-postpaket, inga tullavgifter tillkommer
  • Begränsat antal deals
  • Beräknad leveranstid: ca 14 arbetsdagar efter beställning

Om dealen

Sätt färg på sommaren! Med denna deal får du ett storpack med läppstift från Calvin Klein i blandade färger!

  • 10-pack läppstift. Din deal: 349 kr
  • 5-pack läppstift. Din deal: 199 kr

På bilderna nedan får du se vilka färger som du kan få i ditt paket.

Färger 5-pack
Delightful 0883214311250
Orange Too 0883214311120
Cosmopolitan 08823214311274
Victorious 0883214311366
First Kiss 0883214311045

Färger 10-pack:
Dangerous 0883214311137
Desire 0883214311397
Rose Rush 0883214311373
Heat Wave 0883214311175
Flutter 0883214311106
Clear Rose 0883214311076
Fusion 0883214311380
Venus 0883214311144
Eros 0883214311427
Mulberry 0883214311458

Dealen säljes av

Letsdeal.se, Org.nr: 556796-3466

Kontaktuppgifter


Övrigt

Välj variant av denna deal

5-pack
199 kr
5- eller 10-pack läppstift, Calvin Klein
4.3 204

Logga in

Inget konto?

Skapa ett konto här.

Facebook-inloggning

För att Facebook-inloggning skall fungera måste du godkänna att du tillåter oss att dela dina persondata med tredje part. Detta inkluderar även att dina persondata kan komma att användas för att ge dig anpassad annonsering på andra sidor än Facebook. Läs mer i vår integritetspolicy eller uppdatera dina integritesinställningar som du hittar nederst på sidan.

Jag godkänner

Behöver du hjälp?

Har du glömt ditt lösenord kan få ett nytt här

Om du har andra problem med inloggning, tveka inte att kontakta oss via vår kundtjänstsida

loader

Få nyhetsbrevet

För att undvika att missa en bra deal!

Klockor, Hamburgare, Magretheskålar