Rå om dina händer och fötter men en härlig manikyr och pedikyr hos Queenna Salong. Välj det ena eller det andra eller en kombination av båda för extra lyx.
Pedikyr
299 kr
599 kr
Manikyr
299 kr
599 kr
Manikyr & pedikyr
595 kr
1 200 kr
Höjdpunkter
- Fina och välvårdade händer och fötter
- Välj manikyr, pedikyr eller kombobehandling
- Inkl. avslutande gellack i valfri färg
- Hand/- fotbad, filning, formning av naglar, massage m.m.
- Salong centralt belägen på Odenplan
Användarvillkor
- Dealen är giltig i 60 dagar från köp
- Se mer information om bokning och öppettider längre ner på sidan. Uppge Let's deal-kod vid bokning
- Dealen gäller alla nya kunder till Queenna Salong
- 1 deal per person, köp gärna fler att ge bort
- Förändrade öppettider kan förekomma under kampanjperioden
- Let's deal ansvarar ej för hektiska/fullbokade perioder hos företaget. Vi rekommenderar dig därmed att boka in din tid så snart som möjligt efter ditt köp
- Av-/ombokning senast 24 timmar innan avtalad tid
- Kom gärna utan nagellack. Har du tidigare material på naglarna som tex. gellack tillkommer en extra kostnad på 150 kr för borttagning. Betalas på plats
Mer om dealen
Queenna Salong
Queenna Salong är en mysig salong i Vasastan som erbjuder prisvärda och effektiva behandlingar såsom massage, ansiktsbehandlingar, lash- och brow lift, sockervaxning mm. Varmt välkommen för en avkopplande stund.
Deal säljes av
Queenna Salong
Organisationsnummer: 559276-3378
Mån-Fre 11:00-19:00
Lör 11:00-17:00
Lör 11:00-17:00
08-409 096 79Ring
Uppge din Let's deal kod vid bokning, samt medtag och visa upp koden på besöket.