letsdeal
Rensa sökning
Se favoriter
Se kundvagn
4 nätter i Marrakesh med boende, frukost och flyg från Arlanda4 nätter i Marrakesh med boende, frukost och flyg från Arlanda (1 av 7)4 nätter i Marrakesh med boende, frukost och flyg från Arlanda (2 av 7)4 nätter i Marrakesh med boende, frukost och flyg från Arlanda (3 av 7)4 nätter i Marrakesh med boende, frukost och flyg från Arlanda (4 av 7)4 nätter i Marrakesh med boende, frukost och flyg från Arlanda (5 av 7)4 nätter i Marrakesh med boende, frukost och flyg från Arlanda (6 av 7)

4 nätter i Marrakesh med boende, frukost och flyg från Arlanda

3 999 kr
Lägg till deal till favoriter

Upplev Marrakesh, den röda staden, med flyg från Arlanda. Under fyra nätter bor ni bekvämt på Marrakech House Hotel och vaknar varje morgon till frukost innan nya upptäckter väntar.

Kliv rakt in i stadens färgsprakande myller, från det mytomspunna torget Jemaa el-Fnaa till historiska palats, livliga marknader och dofter av det marockanska köket.

Resan bjuder också på en oförglömlig utflykt till Agafay-öknen. Följ med på en guidad tur, rid kamel genom det böljande landskapet och avsluta dagen med middag i ett berberläger under den öppna stjärnhimlen.

Avresa 20 augusti
4 999 kr
Avresa 27 augusti
4 299 kr
Avresa 3 september
4 299 kr
Avresa 10 september
5 499 kr
Avresa 17 september
4 999 kr
Avresa 1 oktober
4 999 kr
Avresa 8 oktober
5 499 kr
Avresa 15 oktober
4 999 kr
Avresa 1 november
5 499 kr
Avresa 8 november
4 299 kr
Avresa 15 november
4 299 kr
Avresa 22 november
3 999 kr
Avresa 29 november
3 999 kr
Avresa 6 december
3 999 kr
Avresa 13 december
4 299 kr

Det här ingår

  • Flyg med Ryanair från Arlanda
  • Exklusiv ökentur med kamelridning
  • 1 middag i berberläger för en autentisk upplevelse
  • Boende i dubbelrum
  • Frukost ingår
  • Transfer ingår 

Villkor

  • Avresa gäller valt datum
  • Angivet pris gäller för 1 person förutsatt att 2 personer bokar tillsammans (2 separata deals)
  • Inom 48 timmar efter köp kontaktar du Deals-supply BV för bokning via mejl: [email protected]
  • Uppge Let's deal-kod/er, namn, födelsedatum, telefonnummer, antal personer och avresedatum. Vid eventuella ändringar tillkommer en avgift
  • Obs! Alla uppgifter måste överensstämma med resenärens pass
  • Ändringar av flygtider och flygförseningar är inte ett giltigt skäl för avbokning och återbetalning
  • Du kan ångra ditt köp i upp till 14 dagar, så länge du inte reserverat boende

Mer om dealen

Utforska en förtrollande resa till den mytomspunna staden Marrakech och upplev några oförglömliga dagar fyllda av äventyr, kultur och lyx. Du välkomnas till en resa bortom det vanliga, där varje ögonblick blir ett minne för livet. Detta exklusiva erbjudande ger dig möjlighet att bo 4 nätter i dubbelrum standard på Marrakech House Hotel, ett 3-stjärnigt hotell där du varje morgon kan avnjuta en fantastisk frukost.

Inkluderat i Marrakech:

  • Vistelse på Marrakech House Hotel, 3-stjärnigt hotell
  • 5 dagar / 4 nätter
  • Dubbelrum med frukost
  • Upptäck Agafay-öknen på en guidad tur i liten grupp
  • Kameltur 
  • 1 middag i berberläger 
  • Delad transferbuss till och från RAK-flygplatsen
  • Flyg från Arlanda (ARN) till Marrakesh (RAK) med Ryanair

Säljes av

Deals-supply BV
Organisationsnummer: 65429044
Atoomweg 63,
3542 AA Utrecht